Я хочу розповісти вам дивовижну історію, що сталася зі мною і перевернула все моє подальше життя.
     Мені 32 роки, зовні дуже приємний, ну це не настільки важливо в даній ситуації. Головне те, що я все своє життя незабутньої любив жінок, причому всіх без розбору. Коли я чув слово "гомосексуалізм" на мене пробігала хвиля відрази й огиди. Так ..... щось я розбалакався занадто, пора б приступити до найголовнішого.
     Ця знаменна подія відбулася 1 рік тому. Мене з обов'язку служби відправили у відрядження до Москви. Приїхавши на вокзал я відразу рушив до вокзальний ресторан, тому що залишалася година до відправлення поезда.Там замовивши 200 грам горілки і закуску я розташувався за столиком і став чекати свій замовлення. Від нудьги я став оглядатися по сторонах. У ресторані сиділо не так багато народу: молода парочка, 3 мужика - за видом роботяги, і один молодий чоловік (якщо б я знав що мені приготувала доля, я б тут же прожогом кинувся звідти забувши про горілку і жрачку !!!).
     Дочекавшись замовлення, я почав з блаженним виглядом за трапезу. З'їсти, я відкинувся на стільці і закурив. І тут я помітив, що на мене уважно дивиться ТОЙ молода людина, я зніяковів від несподіванки, але швидко прийшов у себе, подивився на нього з викликом і відвернувся. Горілка мені капітально дала по мізках і я остаточно розслабився. Раптом я помітив, чтоТОТ молодий чоловік підвівся і прямує до мене. Він був високого зросту і мав мускулисте, красиве тело.Он підійшов до мене і запитав: "Ви не проти, якщо я сяду?". Я відповів йому: "Та заради Бога". Він присів і став пильно дивитися мені в очі, я відчув себе ніяково. Ми продовжували дівчата пісяють відео дивитися один на одного, і раптом я несподівано для себе відчув напругу в штанях. Я злегка почервонів, і покликав офіцантку, замовив знову 200 грам горілки. Нарешті молодий чоловік осмілів і заговорив зі мною. Я дізнався, що його звуть Вольдемар і йому 26 років, він сам родом з Білорусії а сюди приїхав вчитися, зараз він на 5 курсі, у вільний час підробляє стриптизером в одному з найпрестижніших клубів міста. За час його розповіді я вже 2 рази кликав офіцантку, я вже остаточно набрався і помітно захмелів. Раптово я відчув, що дуже хочу відлити. Попросивши хлопця постерегти сумки, я вийшов. Зайшовши в туалет, я, розстебнувши штани, почав писати. Раптом я відчув, що поруч хтось є: повернувши голову, я побачив поруч з собою Вольдемара.Он теж діставав свій член з явним наміром пописати. Зробивши свою справу я заправив штани і збирався вже йти, але раптом щось гостре торкнулося моєї спини. Скосивши очі, я побачив, що Вольдемар тримає в руках ніж, справжнісінький ніж!