О Боже !!!!!!!!!!!!!!! Як я злякався! У моїй голові відразу спливли історії про маніяків про які я читав в улюбленій кримінальної газеті. Здавленим голосом я запитав: "Що тобі від мене треба?". На це він посміхнувся і прибравши ніж сказав: "Знаєш щеня, я дуже люблю мужиків, особливо таких жопастих як ти, так що давай не кокетуй - заходь у кабінку." Від страху мене паралізувало, і ноги стали ватяними. Він мене підштовхнув і мені довелося підкоритися, адже у нього був ніж. У кабінці він розстебнув ширінку і наказав мені встати на коліна, при цьому демонструючи ніж. Я став на коліна, він пригнув мою голову до дівчата 12 років голи члена і сказав: "Давай сси, сука!". Несподівано я збудився від його слів і взяв у рот його настовбурчений член. Він пригнув ще сильніше мою голову і я впав у шалений шаленство і став смоктати і смоктати. У моїй поганий макітрі щось вибухнуло, думки миготіли і стрибали, я спробував було подумати що ж я роблю !!!!, але здиблений член Волдемара заважав мені сосредоточіться.Моі штани ось-ось лопнуть від напруги, і я щоб не стискувати мої набряклі яйця розстебнув шірінку.Меня порушувала все навколишнє оточення-цей бруд, сморід, опариші на купі неспущенного гівна, вони так і копошілісь.Вольдемар наче прочитав мої думки і подивився в огидне очко унітазу і сказав: