Ну-ка щусенок нагну свою тупу бошку і Жери цей делікатес!!
     Я було затявся, але в його руці знову промайнуло знайоме лезвіе.Я нахилився і став наближати своє обличчя до гівна, тут я відчув як у мій анус ткнулася щось тверде і мокре-я іспугался.Моя жопа до цього часу була незаймана як новонароджений немовля, я спробував смикнути вперед, але не тут-то було, він мене огрів з усього маху по голові, так, чтоу мене помутилася свідомість і я судячи з усього втратив сознаніе.Очнувшісь невідомо через який час я зрозумів, що перебуваю в тому ж туалеті і валяюсь на холодному кафельній полу.І Вольдемар теж був тут зі мною, побачивши що я прийшов до тями, він запитав:
     -Слухай хіляк ти такі жарти зі мною не жартуй, а то живцем закопаю !!!!! Давай Вставай хрін гребаной !!!!!!!!!! Зараз буду тебе трахати в твою жирну сраку, вставай на рак!!
     Я слухняно підвівся, спершись руками об унітаз.Вольдемар приставив свій член до анусу і РІЗКО його ввів, від несподіваного болю я навіть подпригнул.Мой мучитель молоденькі дівчата фото бесплатно став здійснювати фрикції спочатку повільно, а потім все прискорюючи темп.Он постогнував і кректав, в той же момент я відчув, що мені це дико подобається і я став рухатися в такт його рухам.
     -Що подобається, підорок? Ще скажи, що тебе ніхто в очко не мав!-Сказав задихаючись від кайфу Вольдемар.
     -Ні ніхто !!!!!- відповів я пристрасним пошепки.
     У цю мить я відчув, що в моєму очке став розливатися цілющий нектар-Це скінчив Вольдемар.Он витягнув з мене пеніс і повернув мене обличчям до себе і опустив на колені.І трапилося те, чого я ніяк не ожідалОН став писати на мене старамясь потрапити мені в рот, це було так принизливо, але в той же час дуже прекрасно.Я застогнав, мої змилені я йца були готові лопнути від напряженія.І я непомітно для Вольдемара опустив руку вниз і почав дрочити з люттю свій хуениш.О-о- о-о чудово !!!!!