Зізнатися, я теж не безгрішний. Вперше я зрадив дружині на другий місяць нашого спільного життя: будучи за кордоном я відвідав публічний будинок і поимел там одну світловолосу полячку, а відразу після неї - негритянку з Таїті. Надалі я так женеоднократно знімав повій різних національностей і віросповідань. Більше інших мені імпонували витончені і ніжні азіатки: їх дівочі точені фігурки з маленькими грудьми і кучеряве волоссячко на лобку завжди приводили мене в захват.
     Але мова піде не про них. Якось увечері, через пару місяців після факінг моєї дружини в нічному клубі (про який я дізнався значно пізніше) я стояв на балконі своєї двокімнатної квартири і дивився вниз з висоти чотирнадцятого поверху.
     Я був один, оскільки моя дружина, яка працювала гарні голі дівчата торговим представником однієї іноземної компанії, була у від'їзді. У голову лізли думки про голих жінок і страшенно хотілося розсунути чиї-небудь прекрасні ніжки і засадити ... самі розумієте куди. Я вже було зібрався одягнутися і виїхати в місто в надії знайти підходящу крихту на ніч, як мою увагу привернули голоси з сусідньої квартири.
     Прислухавшись, я зрозумів, що чую добре знайому какофонію звуків, в які злилися жіночі стогони і чоловіче гарчання. У цій квартирі, як мені було відомо, проживала літня сімейна пара з донькою років 16-ти. Вона була миловидної довговолосою блондинкою, носила запаморочливо короткі спідниці і туфлі на товстій підошві і я, не раз стикаючись з нею в ліфті, насилу утримував себе від бажання притулитися низом живота до її спокусливого пухкенькою Задіка. Але до цих пір я не знав її імені та серйозно про неї не думав, оскільки вважав за краще триматися від непередбачуваних малоліток подалі.
     Не знаю, що найшло на мене цього разу, мабуть, рівень адреналіну в крові був настільки високий, що розум мене покинув - я, мов сновида, став на поручні і, намагаючись не дивитися вниз, у два прийоми перемахнув на сусідній балкон. Підійшов до напіввідчиненої двері