Віка натякнула мені, що я занадто голосно кричала і могла викликати увагу громадськості, але я навіть не пам'ятаю, я не помітила цього від великої кількості насолод. Але повторити це мені не вдалося: Леван раптово кудись пропав.
     Потім було у мене два невдалих досвіду. Зараз навіть кумедних для мене. У переви раз я усамітнилася з моїм однокласником, якому симпатизувала, і запропонувала зайнятися цим, сказавши, що я вже маю досвід. Він зніяковів і відповів, що ще не дозрів як чоловік, і напевно нічого не зможе зробити мені. Тоді я показала йому піську і попросила поторгать її, а він втік. Ось такий сором'язливий попався хлопчик.
     А другий раз я вирішила знайти собі кавалера солідніше. Одного разу ми з Вікою були на дні народження одного однокласника. Вона розповіла мені, що у хлопчика є старший брат, і що цей брат захоплюється рок-музикою і ходить на концерти і тусовки, і тому повинен бути дуже досвідчений у сексуальних справах. Я дуже сподівалася познайомитися з цим братом. І ось, в самий розпал святкування пізда з'явився брат, але він відразу пішов у свою кімнату і зачинився там. Це було нам з Вікою якраз на руку. Ми домовилися, що вона постоїть на шухері, а я піду в кімнату до молодої людини. Так і зробили. Спочатку він охоче познайомився зі мною, ми мило розговорилися. Я стала питати його про музику, хоча сама нічого в цьому не розуміла. Але відповіді я пропускала повз вуха, розглядаючи самого молодої людини. Він був дуже навіть нічого. Але краса його була якась занадто пихата, холодна. Я запитала, чи є у нього дівчина. Він відповів, що ні. Потім я попросила поставити касету якоїсь групи, він став шукати касету, а я в цей час скинула сукню й лягла на диван, широко розкинувши ноги. Я була зовсім гола під сукнею, так як заздалегідь зняла білизну в туалеті. Я сподівалася цим його заманити. Він обернувся, подивився на мене і остовпів. У нього навіть касета випала з рук. Я запропонувала йому зайнятися любов'ю. Він щось невиразно пробурмотів і обличчя в нього стало дуже дивне. Потім він поліз у шафу. Я подумала, що він шукає презерватив. Але він дістав ремінь і сильно хльоснув мене прямо між ніг. Обізвав повією і вигнав. Пися вся горіла від удару, було дуже прикро. Добре ще, що цього ніхто не бачив. Мене в перший раз в житті обізвали повією.