Потім я стала більш ретельно вибирати сексуальних партнерів. Перший регулярний коханець з'явився тільки коли я вчилася в 9-му. Це було на дачі. Ми забиралися на горище (щоб сховатися від предків) і там він довго любив мене. Правда, він мені швидко набрид, тому що не хотів експерементувати і любив мене весь час в одній і тій же позі. Це було нудно. А ще до того ж він не охороняє і дуже ревнував мене до всіх. Врешті-решт я залетіла. Довелося робити аборт. А цей мудак ще півроку потім мене переслідував, т. к. вважав, що дуже любить мене. Щоб відв'язатися, мені довелося зробити всякі не дуже чесні вчинки. Наприклад, я зганьбила його перед друзями і предками. Але він не вгамовувався і говорив, що потрібна йому я одна. Кинув інститут, пішов працювати, відкрив свій бізнес, купив квартиру, машину, і з'явився десь через рік, сказав, що чекав голі шатенки на мене, що зробив все це заради мене і все ще дуже мене любить. Я не змогла втриматися від ваблячою розкоші і віддалася йому знову. Але в ліжку він був як і раніше нудний і я послала його куди подалі. Тоді він зник, пропав без вісті, і ніхто не знає куди. Кажуть - наклав на себе руки, але я вважаю за краще думати, що просто втік куди-небудь в інше місто, або його конкуренти ліквідували. Але, справді, не можна ж так діставати дівчину ...
     10-й і 11-й класи школи були для мене періодом великих змін. Я змінила дуже багато коханців, багато чого спробувала в сексі, стала дуже досвідчена, зробила ще пару абортів. Крім того, я навчилася так працювати м'язами піхви, що секс зі мною залишався для чоловіків незабутнім. Багато шукали зустрічей зі мною. Цьому навчив мене один японець, це один із прийомів японських гейш. Навіть подарував мені тренажер для м'язів піхви. Я займалася кожен вечір, це було і корисно, і приємно. Наприклад, я можу зробити так, що скінчивши один раз, не виймаючи член, чоловік буде готовий до ще одного статевого акту. Але це вже тонкощі, не будемо заглиблюватися ...