Ще через рік я познайомилася з Іркою. Тут-то і почалися мої головні сексуальні пригоди. Вона раніше працювала дівчиною за викликом, бо у неї була маса знайомих солідних чоловіків і ми з нею частенько розважалися на чиєму-небудь дачі. Були й іноземці. Ірка частенько брала гроші і подарунки, я ж навпаки робила це тільки з любові до сексу. Мене любили по декілька чоловіків поспіль, але я не втомлювалася, навіть бувало й замало. Пам'ятаю, як-то нас запросили японці на якусь свою закриту вечірку. Там нас зв'язали безліччю мотузок і підвісили за японським методом. Це було не дуже приємно, тому що всі японці нас хапали, щипали, Тиркало пальцями, хапали за соски. Потім мене отімел великою восковою свічкою. І всі дивилися голі дівчата 18-25 на нас, сміялися, посміхалися і щось лапоталі по-японськи. У результаті нам запропонували ризикований трюк. Ірка не погодилася, а я вирішила ризикнути. На Ірці просто розклали сиру рибу. А мене підвісили в збоченських положенні, так що голова і плечі були на підлозі, а ноги розтягнуті мотузками в сторони і нижня частина трохи навісу. Мені між ніг кухар наклав якогось рибного салату і встромив в піхву палички. Було дивно, але незвично і приємно. Потім прийшли гості і стали їсти паличками. Ірці пощастило більше. З її тіла просто з'їдали рибу, а мене кожен норовив ткнути паличкою в цікаве місце, поколупати ... Так нас мучили дуже довго. Зате потім солідно винагородили. Такі ось бували пригоди ...