Що ще розповісти ... Найприємніші сексуальні досліди ... Мабуть - це коли я займалася з хлопцем любов'ю в басейні. Вода дуже добре сприяє отриманню насолоди. Любити в ній так приємно і легко. Ще запам'ятався випадок, як один з моїх чоловіків, дуже нетерплячий, прямо в ресторані захотів мене і почав пестити ТАМ. Це було зручно, тому що скатертина була довгою, а трусів на мені не було. Він майже довів мене до оргазму і навіть хотів влізти під стіл і лизнути мені, але я його відрадила, тому що це точно б помітили. Багато хто і так на нас поглядали, тому що я іноді просто не можу стримувати свої емоції і по мені видно все. Потім ми вибрали місце потаємні, сіли на лавку. Він подспустіл штани, а я сіла нібито йому на коліна і відразу молоденькі дівчата фото відчула як щось велике і тверде встромляє в мене. Нам тоді було дуже приємно, навіть ще приємніше від того, як на нас з заздрістю поглядали перехожі. Він у пориві пристрасті порвав сукню і оголив мої груди. Потім його рухи стали такими сильними, що я підстрибувала у нього на колінах і не могла більше стримуватися, стала стогнати від насолоди. Люди здалеку за нами з цікавістю спостерігали, слава богу, ближче ніхто не підійшов. Всі перехожі були в шоці. Коли все закінчилося, було трохи ніяково. Йому довелося дати мені своє пальто і ми швидко змилися.
     Ще багато де я займалася сексом: у машинах, в готелях, в клубах, в саунах, в кінотеатрах, на дачах, на горищі, в під'їзді, на вулиці, на природі, у міській ванної, навіть в туалеті. Та багато ще де. Я намагаюся лише пригадати самі запам'ятовуються мені випадки.