Ти, здається, ще просив розповісти про мої дослідах з дівчатами. З ними, звичайно, гірше, ніж з чоловіками, вони не можуть бути такими сильними й жагучими. Це я пробувала тільки в ранній юності, все з тією ж Вікою. Пам'ятається, коли в нас довго не було чоловіків, ми іноді розважалися тим, що мали один одного різними фалічні овочами: морквою, огірком. Потім якось зображували чоловіка та жінку. Віка прив'язала до живота великий огірок, проробивши в ньому дірку і таки чином мене отімел, наслідуючи чоловікові. Але це все одно не те. Тому що мені набагато приємніше навіть коли просто суне мені якийсь предмет чоловік. Це мене сильно збуджує. Іноді я роблю вподобаним чоловікам мине, але тільки в подяку за хороший секс зі мною.
     Ще якось Віка навчила мене маструбіровать за допомогою душу і маминого вібро-массажера. Тоді ще не було секс-шопів і різних вібраторів і в хід йшли всі підручні інструменти.
     А ще пам'ятаю, одна баба мені лизала. Тоді у мене був дружок - господар бару. Одна барменша мене образила і я поскаржилася Борі. Боря привів до голі оля мене цю повію і залякав її пістолетом. Запитав мене, як я хочу її покарати (ми були трохи випімші). І я попросила, щоб вона мені полизали. Вона знехотя погодилася і, до речі, від страху перед пістолетом Борьки, зробила це дуже добре, краще за більшість чоловіків. Потім ми її викинули і Боря, збуджений сталася між мною і тією дівчиною сценою, дуже пристрасно любив мене.
     Ой, щось я трохи затягнула цей лист.
     Багато чого в голову лізе, але все не розкажеш в одному листі. Закругляють я ...
     Сподіваюся, тобі буде цікаво читати. Я дуже старалася, бо ти мені сильно до вподоби, мій милий маленький хлопчик.
     Ну все, на цьому закінчу, а то й так занадто багато. Чекаю від тебе довгого і пристрасного листи. Якщо ти не соромишся, розкажи про себе, свою юність, про своїх сексуальних дослідах. Мені було б цікаво. Я ж тобі чесно все розповіла. Сподіваюся, незабаром ми зустрінемося і вдосталь насолодитись один одним.
     Твій Катеночек сексу