"Ти ж знаєш, що я люблю спостерігати, а якщо і брати участь, то тільки з тобою" - я двозначно посміхаюся, надавши своєму голосу грайливий тон. Помітивши його, ти опускаєш погляд на мої груди. Через облягаючий тканину блузи видно не тільки набряклі соски, але і їх світло-коричневий колір. Інстинктивно, ти облизуєш свої губи, і очі впиваються в мій оголений пупок: "Давай підемо". "Ще дуже рано, може пройдемося по Приморському бульвару?" - Я знаю, що мої бажання для тебе закон.
     Болісно відірвавши погляд від гладкої шкіри моїх ніг, ти розраховуєшся з офіціантом. Я встаю з крісла, поправляючи волосся і, натягуючи зібралася складками дівчина пісяє спідницю, ненароком озираюся на всі боки і помічаю палаючі від бажання очі чоловіків, і від презирства очі жінок. Тільки зайняті собою люди можуть хотіти і ревнувати, не помічаючи, що для мене існуєш тільки ти.
     Проходячи через міський сад, я розповідаю про свої спостереження. Стерво! Я знаю, що тобі боляче, як було б боляче мені. Але ти жартуєш і тільки сильніше стискаєш мої плечі. Спускаючись по схилах з Приморського бульвару, ми проходимо повз підлозі розваленої кам'яної альтанки.
     - Я більше не можу, я хочу тебе.
     - Прямо тут?