Мені все одно, я просто тебе хочу!
     - А якщо хтось побачить? - Дурне питання, адреналін приливає, і ще кілька крапель соку вбираються в тканину моїх трусиків.
     Ривком ти затягувати мене в це старе і недосконале будова, наші губи зливаються в безглуздому бажанні. Руки самі швидко розстібають ширінку твоїх штанів, відтягують гумку боягузів і хапають давно пружний член. Рухати крайню плоть легко і приємно, вона м'яко ковзає по вологій і гарячої голівці. Твої руки так само швидко проникли під блузку і несамовито мнуть і крутять мої тверді соски.
     Ти більше не можеш стримуватися, тобі необхідно застромити в мене по саму рукоятку свою зброю. Несамовито ти відштовхуєш мене. Задирає спідницю і зриваєш згвалтування онлайн відео мокрі трусики, саджаєш на розвалені камені віконного отвору альтанки і вривається в гаряче лоно. Рухи стають швидкими і різкими. Який жах! Я знаю, що нас бачать і чують стогони і мої крики, але від цього збудження наростає. Божевілля! Однією рукою ти допомагаєш рухатися моїм стегнах, інший душиш мою шию до хрипоти в голосі. Мені важко дихати, і я шалено дряпають твою спину нігтями.
     "Зовсім сором втратили. Як тварини" - чую я голос повз проходить жінки. Тварини! Ми всі такі, тільки я і ти не в силах цього приховувати, нехай дивляться, хай чують, і я кричу: "Ще! Ще !..." поки не відчую ударів під піхву струмінь потомства твого.